Online Zhineng Qigong-training
voor vrouwen start op 14 september in Malden
- Remi van Bergen
- Topic Heumen en Mook-Middelaar
- Deel dit artikel
voor vrouwen start op 14 september in Malden
Op 14 september start in Malden een 10-weekse online training in Zhineng Qigong voor vrouwen die verlangen naar meer rust, balans en hernieuwde energie.
In het dagelijks leven dragen veel vrouwen veel verantwoordelijkheid. De zorg is overbelast.
Liefdevolle vrouw: er komt een moment waarop je voelt: ik wil mezelf terug. Je zorgt, geeft en houdt vol. Daardoor raak je soms onderweg het contact met je zelf kwijt.
De training is bedoeld voor vrouwen die vanuit zachtheid opnieuw in verbinding willen komen met hun lichaam en innerlijke kracht. Met rustige, eenvoudige oefeningen ondersteunt Zhineng Qigong ontspanning, vitaliteit en innerlijke balans. De oefeningen zijn toegankelijk voor beginners en direct toepasbaar in het dagelijks leven.
Er is aandacht voor bewustwording, lichaamsbeleving en veerkracht. De online opzet maakt deelname laagdrempelig. Vrouwen oefenen vanuit hun eigen vertrouwde omgeving en kunnen in hun eigen tempo ervaren wat hun lichaam nodig heeft.
Ook voor vrouwen van wie persoonlijke grenzen op pijnlijke wijze zijn overschreden, kan deze training een veilige ingang zijn om weer vertrouwen te ervaren en opnieuw thuis te komen in het eigen lichaam.
De begeleiding is in handen van José, Holistisch docent Zhineng Qigong met meer dan zeven jaar ervaring in een kleinschalige praktijk in Malden. Daarnaast is zij lid van het vertaalteam van het Internationale Life Changer Programma van Mr. Liu en werkt zij vanuit Qi Friends mee aan het Parkinson-project rond dagelijkse beoefening.
De training start op 14 september, duurt tien weken en vindt online plaats via Zoom.
Meer informatie en aanmelden via: www.zhinengmalden.com
Of neem contact op via: 06 39 90 95 88 of mail naar [email protected]
