Meer lucht, minder jeuk of minder vermoeid gaan voelen!

Kom dan naar de Zoutkamer in Elst.

Kom dan naar de Zoutkamer in Elst.

Een Zoutkamer is een speciaal ontwikkelde ruimte met een klimaat zoals in de zoutmijnen en zoutgrotten. Tijdens een sessie wordt er fijn gemalen Natuurzout verneveld, door inademing worden de longen gevuld met schone gezonde lucht!

Halotherapie of Zouttherapie is een medicijnvrije behandeling en 100% natuurlijk voor aandoeningen van luchtwegen en huid. Het verlicht de symptomen en versterkt het natuurlijk immuunsysteem.

Het is voor mensen met Astma, COPD, bronchitis of een huidaandoening. En inmiddels weten we dat ook bij long-covid klachten de Zoutkamer je een boost kan geven. Maar ook preventief werkt het. Het is heel ontspannend en rustgevend.

Het stof dat tijdens een sessie de ruimte in wordt geblazen, is zo fijn dat het zelfs de onderste luchtwegen gemakkelijk bereikt en prikkelt waardoor het (vastzittend) slijm los komt.

Wat belangrijk is bij COPD en astma want deze mensen hebben vaak last van slijm.

Maar de Zouttherapie helpt ook bij mensen met huidklachten. Het Zout zorgt ervoor dat de mensen minder jeuk ervaren en de huid wat rustiger wordt.

Ook een keer de Zoutkamer ervaren? Of wilt u meer informatie hebben, de actuele openingstijden weten of online reserveren: of belt u: 0481- 356 777

 

Naar het overzicht

Remi van Bergen

Over de schrijver

Remi van Bergen

Oprichter RvB Media en uitgever van 6 regionale edities Topic Magazine. Het gezicht van de regio en uw communicatie adviseur voor zichtbaarheid. Allrounder en in het bezit van jarenlange ervaring in de schrijvers- en communicatiewereld, altijd nieuwsgierig naar actualiteiten en bedrijvig in vrijwilligerswerk voor meerdere verenigingen.

Lees meer

© 2025  |  RvB Media - Topic Magazines  |  Privacyverklaring