Optiek Groesbeek breidt team verder uit
Uw specialist in zien en horen
- Remi van Bergen
- Topic Berg & Dal
- Deel dit artikel
Uw specialist in zien en horen
Optiek Groesbeek is al bijna veertig jaar een begrip in de regio. Sinds de oprichting door Cor en Hellen van Uden in 1986 staat de zaak bekend om vakmanschap, persoonlijke aandacht en uitstekende service. Wat begon als een familiebedrijf is inmiddels uitgegroeid tot een moderne en sfeervolle winkel aan de Dorpsstraat 14 in Groesbeek, waar klanten terechtkunnen voor brillen, contactlenzen, hoortoestellen en gehoorbescherming.
“Wij willen niet alleen producten verkopen, maar écht iets betekenen voor onze klanten,” benadrukt eigenaar Bob van Uden. “Persoonlijke aandacht, kwaliteit en service staan bij ons altijd op nummer één.”
Sterk team, brede expertise
De vraag naar hoorzorg en kwalitatief hoogwaardige producten is de afgelopen jaren flink toegenomen. Daarom is het team begin dit jaar uitgebreid. Audicien Réna Bögels, begin dit jaar, en opticien Niels Kort, sinds kort, zijn het team komen versterken waardoor Optiek Groesbeek nog meer specialisme en capaciteit kan bieden. “Onze uitdaging is om iedereen weer optimaal te laten horen én zien,” aldus Bob.
Optiek Groesbeek werkt samen met alle zorgverzekeraars en helpt klanten desgewenst bij declaraties. Zo kunnen zij zonder zorgen profiteren van optimale oog- en oorzorg. Met bijna veertig jaar ervaring en een hecht team staat de winkel garant voor deskundig advies en maatwerk. We stellen het vakkundige team graag aan u voor:
Bob van Uden
Eigenaar Bob is zowel opticien als audicien en werkt, samen met zijn vrouw Leonie, meer dan fulltime in de zaak. Hij combineert zijn expertise in optiek en gehoor en stuurt het team aan. Dankzij de komst van Réna en Niels krijgt Bob meer ruimte om zich flexibel in te zetten en zo de rol van zijn vader geleidelijk over te nemen. “Als mijn vader er is, leer ik nog steeds van hem,” vertelt hij.
Leonie van Uden
Leonie, mede-eigenaar en echtgenote van Bob, is het manusje-van-alles. Ze regelt de administratie, het voorraadbeheer en de bestellingen. Daarnaast helpt ze klanten bij de keuze van monturen en verzorgt ze de styling van de winkel. Met haar oog voor detail zorgt ze voor een warme uitstraling en een gastvrije ontvangst.
Cor van Uden
Oud-eigenaar Cor is de vader van Bob en nog altijd twee dagen per week in de winkel te vinden. Zijn betrokkenheid is groot en veel klanten komen speciaal voor hem langs. Met zijn jarenlange ervaring en persoonlijke aanpak blijft hij een belangrijke spil in de zaak.
Réna Bögels
Réna is sinds het voorjaar het team komen versterken als audicien. Met meer dan tien jaar ervaring in de branche past ze naadloos binnen de werkwijze en visie van Optiek Groesbeek. “Ik vind het belangrijk dat klanten zich ‘gehoord’ en begrepen voelen. Goede hoorzorg begint met aandacht voor de persoon achter het hoorprobleem,” legt Réna uit.
Niels Kort
Opticien Niels Kort trad onlangs in dienst en brengt ruim twaalf jaar ervaring mee. Hij weet alles van brillen, lenzen en monturen. Het persoonlijke contact met klanten vindt hij het mooiste van het vak. “Als klanten tevreden zijn, zijn wij dat ook. Service en kwaliteit vind ik essentieel, en dat is precies wat we bij Optiek Groesbeek bieden.”
Optiek Groesbeek
Dorpsstraat 14, Groesbeek
tel: (024) 397 66 68